خدمات زیبایی مو

کاشت ابرو به روش SUT – توضیحات دقیق درباره کاشت ابرو اس یو تی

نکات برگزیده مطلب
  • پیوند ابرو به روش SUT جدیدترین و به روزترین روش کاشت ابرو است که به صورت کامل توسط دستگاه‌ھای اتوماتیک انجام می شود و به ھمین دلیل بدون درد، خونریزی و زخم است و تراکم بالایی از مو را ایجاد خواھد کرد این روش جدیدترین روش پیوند مو در آمریکا و اروپا محسوب می شود و طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است در این مقاله خانه پزشک ایرانیان به بررسی این روش جدید پرداخت.
۰
(۰)

کاشت ابرو یکی از کارهای زیبایی است که در دهه اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. افرادی که دارای ابروهای کم‌پشت هستند، در ناحیه ابرو دچار نقص شده و یا از فرم ابروهای خود راضی نیستند، کاندیدهای انجام کاشت ابرو هستند. در کاشت ابرو از روش‌های کاشت مو استفاده کرده و از موهای قسمت‌های مختلف بدن برای پیوند به ابرو استفاده می‌کنند. روش‌های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد. یکی از این روش‌ها کاشت ابرو اس یو تی است. این روش یک روش نسبتا جدید است و دارای مزایای زیادی نسبت به سایر روش‌های کاشت ابرو است. کاشت ابرو طبیعی و دائمی به روش SUT از مزایای این روش است. این روش توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام شده و دارای عوارض بسیار کمی است. اگر به دنبال اطلاعات بیشتری از این روش کاشت ابرو هستید، مقاله حاضر را که توسط تیم خانه پزشک ایرانیان تهیه شده است را مطالعه کنید. در این مقاله اطلاعات کافی و مفیدی از اینکه پیوند ابرو SUT چیست، نتایج آن و … در اختیار شما قرار داده شده است.

کاشت ابرو به روش اس یو تی (SUT)

در روش SUT نیازی به تیغ جراحی و بی‌هوشی نیست و بعد از فرایند پیوند هیچ آثاری از زخم بر پوست مشاهده نخواهد شد و هیچ عارضه‌ای برای بیمار نخواهد داشت ما می‌توانیم از دستگاه‌های کاملا اتوماتیک زیر نظر متخصصان مجرب نیز استفاده کنیم در این روش می‌توان ۱۴ میلیون تار مو را به محل جدید پیوند داد که تقریبا ۳ برابر روش‌های قدیمی است با مقایسه عکس‌هایی که به این روش پیوند ابرو انجام شده است، خواهید دید که ابروهای متراکم‌تری برای بیمار به وجود آمده است به طوری که هیچ فردی قادر به تشخیص آن نخواهد بود زیرا کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید برخلاف روش‌های قدیمی FIT و FUT نیاز به چند جلسه مراجعه به پزشک نخواهد بود و زمان طولانی برای برداشتن مو و پیوند آن به ابرو نیاز نیست در نتیجه بیمار خسته نخواهد شد از دیگر مزایای روش SUT این است که بدون جراحی، درد، خونریزی و زخم است که تمام این موارد در ناحیه‌ای که مو از آن برداشته می‌شود نیز صادق است.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو به روش میکروگرافت

کاشت ابرو به روش اس یو تی

در این روش به کمک ابزار اتوماتیک تقریبا سه برابر روش‌های قدیمی کاشت ابرو موی طبیعی از سر برداشته می‌شود در نتیجه سرعت آن بیشتر خواهد خواهد و می‌توان تمام پیوند مو را در یک جلسه انجام داد با قطعیت می‌توان گفت که روش SUT جدیدترین و به روزترین روش در امریکا و اروپا به شمار می‌رود از دیگر مزایای این روش این است که موها به طور کامل طبیعی هستند، تراکم موها در این روش بیشتر خواهد بود زیرا پیوند ابرو توسط دستگاه انجام می‌شود و موها به صورت طبیعی تا یک سانتی‌متر رشد خواهند کرد در روش SUT احتمال از دست دادن فولیکول مو صفر است زیرا حین فرایند برداشت مو و فریز کردن فولیکول آن تمام فولیکول‌ها سالم باقی خواهند ماند و پیوند توسط یک متخصص متبحر انجام می‌شود که با دقت کافی آن‌ها را در محل جدید قرار می‌دهد بعد از آن‌ که موها توسط دستگاه لیزر پیوند داده شدند مو سریع همانند سازی و به سرعت رشد خواهد کرد اعضای تیم پیوند بهبود و جوانه زدن موها را به طور استاندارد کنترل خواهند کرد.

روش SUT یکی از موفق‌ترین روش‌های پیوند ابرو است و میزان موی مورد نیاز برای پیوند توسط نرم افزا به کمک متخصص به بیمار نشان داده خواهد شد  قطعا با دیدن عکس‌های قبل و بعد از پیوند ابرو با روش SUT از این روش خوش‌تان خواهد آمد از مقایسه این روش با دیگر روش‎ها به خوبی متوجه تفاوت آن‌ها خواهید شد همچنین میزان رویش موها را به خوبی احساس خواهید کرد.

چه تعداد مو در یک جلسه می‌توان پیوند داد؟ هرچه میزان تراکم موهای پشت سر فرد بیشتر باشد واحدهای فولیکول مویی که منتقل خواهد شد بیشتر خواهد بود موهایی که از پشت سر برداشته می‌شوند ممکن است که تنها یا دسته‌ای باشند به عنوان مثال اگر ۱۰۰۰ ریشه مو از فرد منتقل شود به همان تعداد می‌تواند در محل جدید که ابرو است پیوند داد اما اگر مو زیاد قوی نباشد مقدار بیشتری از پشت سر انتقال داده خواهد شد به طور مثال ۴۰۰۰ تار مو و این امر به طور کامل به نوع و جنس موی بیمار بستگی خواهد داشت به طور کلی در دو متد کاشت ابرو روش FIT و FUT طی سه روز متوالی بیش‌تر از ۶ تا ۷ هزار تار مو نمی‌توان پیوند داد که این از دیگر معایب روش‌های قدیمی است همچین در این روش‌ها نیاز به مراجعه‌های متعدد و در نهایت تراکم کم موهای پیوند داده شده، بیمار را کمی دلسرد خواهد کرد اما روش SUT روشی است که برای بیمار بدون درد و خستگی نتیجه خوشایندتری به دنبال خواهد داشت و قطعا بیمار رضایت بیشتری خواهد داشت.

چه نوع دستگاهی برای کاشت ابرو به روش SUT نیاز است؟

در ۹۹ درصد از مواردی که امروزه پیوند ابرو انجام می‌دهند به دلیل عدم تجربه کافی، تعلیم ندیدن و به روز نبودن دستگاه‌ها از سخت افزار استفاده نمی‌شود افزون بر این بیشتر از ابزارهای دستی (تکنیک ایزوله کردن فولیکول) در روش FUT جای زخم پشت سر خواهد ماند و در نهایت حفره‌های پیوند و تراکم کم موها از کیفیت روش خواهد کاست؛ متاسفانه این روش درمانی تجربی است و تکنسین تنها با دیدن مراحل پیوند آموزش می‌بیند اما روش SUT توسط متخصص پوست انجام می‌شود؛ در مرحله اول ابتدا خط ابرو ایجاد می‌شود سپس موهای انتخابی را منتقل می‌کنند و پیوند توسط دستگاه کاملا اتوماتیک انجام می‌شود در این حالت بیشترین تعداد مو پیوند داده خواهد شد، ۱۴ هزار تار مو در یک جلسه که نتیجه آن رضایت بیمار از پیوند ابرو خواهد بود؛ برخی از کلینیک‌ها تجربه کافی برای استفاده از این روش را ندارند یا متخصص فاقد تجربه کافی و ابزار مناسب است یا فرایند پیوند در شرایط استریل و بهداشتی انجام نمی‌شود پس در انتخاب کلینیک، متخصص و روش انجام پیوند ابرو دقت لازم و کافی را داشته باشید.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو به روش SUT

به طور کلی ریکاوری بعد از پیوند ابرو بعد از ۲۴ ساعت تمام خواهد شد بعد از اتمام کار می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرید اگر چه گاهی به بیمار پیشنهاد می‌شود که به مدت یک هفته استراحت کند تا از ایجاد هرگونه خونریزی یا جراحت اتفاقی جلوگیری کند، می‌توانید بعد از پیوند ابرو به کار خود برگردید اگر چه برخی از افراد ترجیح می‌دهند که چند روزی را مرخصی بگیرند.

مراقبت های بعد از پیوند ابرو به روش SUT

بعد از پیوند ابرو از انجام ورزش‌های سنگین و سخت بین ۲ تا ۳ هفته اول بپرهیزید و شستن ابروها در دو هفته اول باید به آرامی انجام شود بعد از این دوره ابروهای پیوندی نیاز به مراقبت خاصی نخواهند داشت و به خوبی رشد خواهند کرد پس در صورت نیاز می‌توانید بدون هیچ نگرانی آن‌ها را کوتاه یا اصلاح کنید.

توصیه‌های مورد نیاز به متقاضیان انجام کاشت ابرو SUT

فردی که تصمیم به انجام پیوند ابرو دارد باید حتما به کلینیک معتبر مراجعه کند و پیوند را تحت نظر پزشک متخصص انجام دهد و از سابقه کاری او آگاهی لازم را کسب کند

نتیجه نهایی کاشت ابرو sut

موهای ابرو پیوندی ابتدا با همان سرعت رشد موها رشد خواهند کرد( به ویژه طی دو سال اول) پس سریع‌تر از موی اصلی ابرو رشد خواهند کرد اما با گذر زمان از سرعت رشد آن کم خواهد شد و با رشد دیگر موها هماهنگ خواهند شد علت تغییر در رشد موها، تاثیر گرفته از پوست ابرو و اثر آن بر رشد موها است.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو ترکیبی

نتیجه گیری درباره کاشت ابرو اس یو تی

پیوند ابرو به روش SUT جدیدترین و به روز ترین روش کاشت ابرو است که به صورت کامل توسط دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌شود و به همین دلیل بدون درد، خونریزی و زخم است و تراکم بالایی از مو را ایجاد خواهد کرد این روش جدیدترین روش پیوند مو در آمریکا و اروپا محسوب می‌شود و طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است در این مقاله خانه پزشک ایرانیان به بررسی این روش جدید پرداخت.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای رتبه بندی روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. شمارش آرا: ۰

تاکنون رای نداده است! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نمایش بیشتر

doctor.rahnama

یک تیم متخصص ارائه دهنده اطلاعات تخصصی در حوزه پزشکی و سلامت!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا